Haemovit 30 Capsules

Heamovit plus се капсули кои се специјално формулирани да ги овозможат сите неопходни материи за одржување на здрави крвни клетки а воедно го подобрува и имунитот. При состојба на анемија потребно е да се примени третман со препарати на железо кои ќе ја потпомогнат синтезата на хемоглобин и ќе ги наполнат резервите за железо во организмот.

  • Коментари (1)

1 review for Haemovit 30 Capsules

  1. 5 out of 5

    Premnogu sum zadovolena,sekogas imav problemi so anemija sto ne probav ali HAEMOVITOT e najdobriot rezultat.


Додадете коментар