Производи

 • Alfalfa 120 Tablets

  4.00 out of 5
  1,150.00 ден 575.00 ден
 • Aquaflow 60 Tablets

  5.00 out of 5

  Aquaflow се таблети кои овозможуваат на природен начин да се заштитите од задржувањето на вода со употреба на природни компоненти како што се смрека, магдонос, брусница и калиум. Синергистички сите компоненти делуваат во стимулирање на диурезата, уроантисептично и противвоспалително.

   

  * Производите на попуст се со краен рок на употреба од 3 до 9 месеци.

   

  ** Доставата до Вашиот дом е бесплатна.

  700.00 ден 350.00 ден
 • Bee propolis 60 Tablets

  5.00 out of 5

  Пчелен Прополис 1000мг, претставува 100% чист екстракт, стандардизиран за орална употреба. Прополисот се смета за чудо на природата.Прополисот содржи протеини, амино киселини, витамини, минерали и флавоноиди.

   

  *Цената прикажана на нашата веб страна е препорачана цена за продажба на нашите производи и не секогаш соодветствува со цената на производите во аптеките

  950.00 ден 475.00 ден
 • Colonease Plus 60 Capsules

  0 out of 5

  Природна подршка од Lactobacillus и Bifidobacterium пробиотски култури, алое вера, семе од магдонос, масло од мента, масло од жалфија.  

  * Производите на попуст се со краен рок на употреба од 3 до 9 месеци.

  ** Доставата до Вашиот дом е бесплатна.

   

  950.00 ден 475.00 ден
 • CranProbio 30 Capsules

  4.50 out of 5

  CranProbio е додаток на исхрана со висока концентрација на лактобацилус и бифидобактериум каде исто така се комбинирани со брусница и цитрон.

   

  *Цената прикажана на нашата веб страна е препорачана цена за продажба на нашите производи и не секогаш соодветствува со цената на производите во аптеките

  990.00 ден 445.00 ден
 • EyeVit Plus 30 Tablets

  5.00 out of 5

  EyeVit Plus обезбедува хранлива поддршка за да го одржи нормалниот вид. Специјална формула комбинирана со омега-3, витамин А и цинк.

   

  * Производите на попуст се со краен рок на употреба од 3 до 9 месеци.

   

  ** Доставата до Вашиот дом е бесплатна.

  1,100.00 ден 550.00 ден
 • Garlic oil 30 Capsules

  4.00 out of 5

  Garlic oil капсулите ги содржат најквалитетните екстракти од органски одгледуван лук и соодветно процесиран за да ја задржи својата чистота и висока потентност.  Лукот содржи аминокиселини, алицин, аргинин, селен, железо, витамин Б1 и Б2, растителни влакна , етерични масла, флавоноиди, ензими и многу други полезни супстанции .

   

  * Производите на попуст се со краен рок на употреба од 3 до 9 месеци.

   

  ** Доставата до Вашиот дом е бесплатна.

  840.00 ден 420.00 ден
 • InfantProbio® – Пробиотик за Доенчиња и Деца

  0 out of 5

  InfantProbio  има значајна улога во
  подобрување на гастроинтестиналните
  проблеми кај доенчињата и децата како и во
  зајакнување на имунитетот. Претставува
  уникатна и единствена формулација која се
  состои од живи колонии (200 милиони) во една
  доза на Lactobacillus Reuteri, NCIMB 30351 кои
  што се изолирани од мајчиното млеко. Ја
  стимулира и смирува локалната лигавица на
  цревата при состојби на грчеви, игра многу
  важна улога во превенција од алергии.

   

  * Производите на попуст се со краен рок на употреба од 3 до 9 месеци.

   

  ** Доставата до Вашиот дом е бесплатна.

  1,600.00 ден 800.00 ден
 • Karela 60 Tablets

  0 out of 5

  Karela таблете содржат:  екстракт од карела (momordica charantia) еквивалент на 1250 мг карела во прашок.  Сите хербални производи на HealthAid се формулирани со користење на најквалитетните екстракти и прашоци, екстрахирани од растенија од дивината или пак органски одгледувани растенија, процесирани за да се одржи висока чистота и потентност.

   

  * Производите на попуст се со краен рок на употреба од 3 до 9 месеци.

   

  ** Доставата до Вашиот дом е бесплатна.

  970.00 ден 485.00 ден
 • L-theanine 60 Tablets

  4.00 out of 5

  L Thenine – е уникатна аминокиселина, присутна исклучиво во зелениот чај. Специјално формулирани користејки го најчистиот Тианин. Зелениот чај низ историјата се докажал како агенс за релаксација, зголемување на нивото на серотонин, намалување на анксиозноста како и подобрување на конгнитивните функции, меѓудругото и за подобрување на метаболните процеси.

   

  * Производите на попуст се со краен рок на употреба од 3 до 9 месеци.

   

  ** Доставата до Вашиот дом е бесплатна.

  880.00 ден 440.00 ден
 • Lycopene 30 Tablets

  5.00 out of 5

  Lycopene e член на фамилијата каротеноиди со високо потентни активности. Се наоѓа во црвените овошја како лубеница, гуава и црвен грејпфрут, а исто и ја дава црвента боја на доматите.

   

  * Производите на попуст се со краен рок на употреба од 3 до 9 месеци.

   

  ** Доставата до Вашиот дом е бесплатна.

  1,000.00 ден 500.00 ден
 • Menovital®

  0 out of 5

  Menovital® е оригинална формулација која придонесува за нормално фуннкционирање на жените во периодот на хормонален дисбаланс. Обезбедува хранлива поддршка за да се регулира хормоналната активност. Богат со природни билки, жалфија, кинеска ангелика, црвена детелина.

   

  *Цената прикажана на нашата веб страна е препорачана цена за продажба на нашите производи и не секогаш соодветствува со цената на производите во аптеките

  900.00 ден 450.00 ден
Кошничка
0